Takovej ten pocit.....

1. června 2013 v 23:11 | Ilma |  Myšlenkové ohňostroje
Souvislá praxe je za mnou a já jsem svým způsobem ráda. Pochopitelně, jistá zkušenost to v pár ohledech byla, ale vím, že to není práce, kterou bych jednou chtěla dělat a dělala ji bůh ví jak ráda..
***
Takovej ten pocit, když přes měsíc musíš nosit límec na krku..
Takovej ten pocit, kdy nevíš, jak si sednout nebo lehnout, aby ses alespoň z části zbavil bolesti..
***
Takovej ten pocit, když lidem nedochází, že melancholik je lehce zranitelnej a většinu vyřčeného si pamatuje navždy.
***
Takovej ten pocit, když se v nehezkém stavu navracíš z vycházky a před intrem se zarazíš. Záchranka! Vzhlédneš ke dveřím a páni, o kterých se říká, že pomáhaj a chrání.. do záchranky odvádí kluka, kterému se z jistých důvodů snažíš téměř dva roky vyhýbat.

Nepozdravíte se tak, jako vždycky. Má pohled upřenej do země stejně tak jako ty do doby, než jsi spatřila to nádherně žluté auto s modrými majáky. Takovej ten pocit, kdy přemýšlíš co se stalo a nenápadně posloucháš osazenstvo sanitky. Je čas, kdy musíš dovnitř, blíží se večerka a ty zjišťuješ co se vlastně stalo.. Takovej ten pocit, kdy zvažuješ co udělat. Takovej ten pocit, kdy chceš strašně moc za ním. Takovej ten pocit, když nemůžeš.. Takovej ten pocit, když ho za dva dny potkáš na jízdách, pozdravíte se a ty cítíš, že se ti slzy derou do popředí a nedokážeš se soustředit. Ten pocit, kdy nemůžeš jinak a tak se s ním spojíš. Takovej ten pocit, když ti při tom tečou slzy.. takovej ten pocit, když chceš, aby byl v pořádku.
***
Posledních osm měsíců, vlastně svým způsobem rok strávený po boku člověka, který je pro mě důležitý je něco, co nedokážu popsat. Jsem za tu dobu ráda. Mnohé nám dala, ale svým způsobem i vzala. Pár věcí se musí změnit, abychom nezešíleli, ale vše je o upřímnosti a komunikaci. Proto doufám, že to společně zvládneme. Byla by škoda, kdyby ne.
***
Poslední doba je opravdu náročná. Jedna lepší zpráva za druhou. Období, kdy se dostavují vzpomínky, kdy mě rozhodí každá prkotina. Jako na potvoru se mi zdá, že se právě proto objevují. Stává se.
***
Takovej ten pocit, když ti sílu ubírají sny, na které si nevzpomínáš nebo nechceš vzpomenout..
***
Takovej ten pocit, když cítíš pocity druhého, když vnímáš a cítíš jak mu je, ačkoliv není u tebe. Takovej ten pocit, když máš šílený strach..
***
Takovej ten pocit, když tě čeká další praxe.. a ty víš, že zase neuvidíš lidi, který vidět chceš.
***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kobra královská Kobra královská | Web | 2. června 2013 v 11:54 | Reagovat

Vše je jen o strachu. Nemůžeme žít ve věčném strachu z čehokoliv. Ať už je to strach o cokoliv, tedy vlastně kohokoliv. Strach nám lže a to nejhorší, co můžeme udělat je mu věřit. Nejde žít ve věčném strachu! Ano, pro některé z nás je optimismus opravdu moc, ale je ho zapotřebí, alespoň v určitých chvílích života a to právě, když máme pocit, že je naprosto nepřijatelný, neadekvátní. Hlavu vzhůru! Přijdou lepší časy, chce to je víru.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama