Srdci neporučíš..

3. listopadu 2012 v 23:07 | Ilma |  Jednorázovky
Společně jsme šli temným lesem, z procházky, kterou jsme si dlouho plánovali. Víly deště se rozhodly tančit a předvedly perfektní představení. Ze strachu, že uklouzne po mokrém jehličí jsem ji kamarádsky chytil za ruku. Najednou jako bych měl pocit, že jsem udělal něco, co jsem neměl, ačkoli jsem chtěl. Sofie se bála bouřky, která zčeřila nejen okolí lesa, z něhož jsem se ji urgentně snažil dostat ven. Možná, že tak trochu nad mé očekávání jsem se nedočkal ucuknutí, ale naopak pevného stisku. Opravdu se bála, a tak jsem se vší opatrností vůči ní zrychlil krok. Zpozoroval jsem, že jí je zima, měla na sobě tříčtvrteční kalhoty a uplé tričko, které obtahovalo její fyzické nedostatky, ale mně se líbila i tak, naopak mi takto připadala krásná. Na vzdory jejím protestům jsem své tajné lásce půjčil svoji oblíbenou mikinu, není nejteplejší, ale doufal jsem, že ji trošku zahřeje.
Od hlavy až k patě mokří jsme dorazili před bytovku, kde Sofie bydlela. Zašmátrala ve své taštičce, aby našla klíče. Za pomocí pouliční lampy našla správný klíč od vchodových dveří a vydala se k nim. Odemkla, otočila se a zamávala mi. Vložil jsem si ruce do kapes tak, že mi vykukovaly pouze palce a zpozoroval jsem, jak se krásně usmála, udělal jsem krok vpřed a ona se vrátila, objala mě a já jsem se nebránil. Ovinul jsem své paže kolem jejího pasu, byla u mě blízko, více než kdy předtím a já jsem cítil, že její společnost je pro mě příjemná. To, že pršelo jí zřejmě už tolik nevadilo, při objetí mě obdarovala nenápadnými náznaky polibků na krku, následně jsme přitiskly svá ústa k sobě a nechávali se unášet atmosférou romantického počasí. Na rozloučenou jsme se ještě jednou objali, popřál jsem jí dobrou noc a sám jsem pomalu odcházel prázdnou ulicí. Myšlenky lítaly od jedné k druhé. Nebyl jsem si ničím jist a strašně jsem se bál. Bál jsem se toho, co bude dál. Je to přeci kamarádka a tohle součástí přátelství není. Druhý den ráno mi přišla SMSka, Sofie se ptala, co bude dál a já jsem nebyl schopen odpovědět, sám jsem to nevěděl.
Kolem páté hodiny večerní jsem vyrazil do hospody, pár bloků od Sofistčina bytu. Dal jsem si tři dvojité panáky mé oblíbené Whisky a přepadl mě bláznivý nápad - navštívit jí. Na zvoncích jsem vyhledal její jméno a dvakrát krátce zazvonil. Po ozvání se toho, tak sladkého hlasu mi naskočila husí kůže. Řekl jsem, že bych s ní chtěl mluvit a ona mi pozvala nahoru, protože prší.
Přišla mi otevřít v pyžamu, které jí slušelo a pozvala mě dál. Byl jsem v rozpacích a nevěděl, co říkat. Věděl jsem, že to musím zvládnout, že chci, aby věděla, jaké city k ní chovám. Bál jsem se, že tím všechno zničím, ale rozhodl jsem se, vysvětlovat si věci pomocí činů. Nebránila se, ale zatímco mě za ruku vedla do ložnice řekl jsem jí, že ji do ničeho nenutím a že může kdykoliv říci a přestanu. Přiložila mi ukazováček na rty, na znamení toho, abych byl zticha. Sundala mi tričko a začala mě dlouze a přitom tak vášnivě líbat. Nedokázal jsem nic jiného, než se s radostí přizpůsobit a oddat se jí. Urychleným pohybem jsem z ní sundal vršek pyžama a kochal se krásou, kterou kvůli své stydlivosti za postavu skrývá. Začala mi rozepínat mé čtyř knoflíkové rifle a já jsem věděl, že ji chci k sobě blíže, než kdy předtím. Neodolal jsem a musel jsem pokračovat, dokud neležela úplně nahá. Hladil jsem ji a snažil se pomocí různého hraní si ji uspokojit a dovršit tak orgasmu. Dráždil jsem ji a čím více jsem cítil, že vyvrcholí, tím vášnivěji jsem se Sofií zacházel.
"Tede-e.." vykřikla, když jsem poslouchal její dech, který byl už hodně nepravidelný. "Užž."
Začal jsem ji divoce líbat a byl jsem připraven do ní vniknout. Její vzdechy mě samotného vzrušovaly natolik, že jsem věděl, že už nemohu déle čekat. Snažila se vrátit dech do původní podoby a já jsem do jejího vstupu vnikl ve chvíli, kdy to nejméně čekala. Nádherně zavzdychala, zalapala po dechu a já věděl, že smím pokračovat. Byl jsem natolik vzrušený, že jsem cítil, jak se mé tělo chvěje a že ji chci jen a jen pro sebe. Dokázala dát najevo, co má ráda a já sám jsem začal pořádně vzdychat. Nešlo to ovlivnit. Věděl jsem, že od ní nechci v žádném případě pryč. Byla naprosto úžasná. Následně jsem si ji v objetí držel u sebe, nechal jsem ji spát na mé hrudi, měl jsem čas trochu normálně přemýšlet. Nechápal jsem proč k tomu svolila, proč někdo jako je ona má zapotřebí se zahazovat právě se mnou - zda z nudy, čiré lásky nebo proč - nějaký důvod mít musela. Odpověď jsem nenašel.
Po takřka dvouhodinové romantické koupeli, na které jsme se dohodli, když se probrala, jsem na zem rozprostřel deku a rozhodl se užít si se Sofií i jinde, než v posteli či ve vaně. Jelikož souhlasila, nebyl v ničem problém. Alespoň ne do doby, kdy se mě z minuty na minutu zmocnil pocit, že jí ztrácím. Musel jsem vysunout svůj penis a tentokrát jsem to byl já, kdo si vedle ní lehl. Opřel jsem si hlavu o její hrudník, ovinul kolem ní paže a tisknul jí k sobě, měl jsem potřebu ji chránit a nevzdát se jí. Brečel jsem, tak neuvěřitelně moc jsem se bál. Bylo to poprvé, co mi před někým tekly slzy, ještě k tomu před dívkou, kterou jsem miloval. Nebyl jsem schopen jediného slova, natož nějakého vysvětlení. Prostě jsem ji jen pevně tiskl k sobě - víc a víc..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbila se ti tato povídka?

Ano
Ne

Komentáře

1 michalav michalav | Web | 3. listopadu 2012 v 23:18 | Reagovat

jééjo :) peknéé, erotické ;)) fakt sa mi to lubi, takéto príbehy jednorázové majú niečo do seba, keď to človek vie pekne napísať ;)

2 Amélia van Raarová Amélia van Raarová | Web | 4. listopadu 2012 v 8:41 | Reagovat

Nádherné... Má to myšlenku, i když se to nezdá ;) :D :D

3 Kobra královská Kobra královská | Web | 4. listopadu 2012 v 10:33 | Reagovat

Po dlouhé době, je tohle článek s "nádechem" erotiky, který se mi líbil. Takže *palec nahoru* ... Píšeš skvěle a opravdu dokážeš podat vše!

4 Teresa Teresa | Web | 4. listopadu 2012 v 18:20 | Reagovat

Kde se to v tobě bere?!
Je to úžasný. ;)

5 vivienne vivienne | Web | 9. listopadu 2012 v 21:02 | Reagovat

krásně napsáno

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama